  • DSC1123CI5-034.0000
DSC1123CI5-034.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1123CI5-034.0000
HK JDW NO:
536-DSC1123CI5-034.0000
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
MEMS Oscillator, High Perf, Single LVDS Output, -40C-85C, 10ppm, 6 VDFN 2.5x3.0x0.9mm TUBE
Step5Bar-code shipping tag
DSC1123CI5-034.0000
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bag
  • Series
    DSC1123
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    34MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Output
    LVDS
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    34MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm