  • E1SBA18-16.000MTR
E1SBA18-16.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
E1SBA18-16.000MTR
HK JDW NO:
3402-E1SBA18-16.000MTR
Description:
E1SBA18-16.000MTR datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
E1SBA18-16.000MTR
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Frequency
    16MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Frequency
    16MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%