  • E1SJA18-14.7456M
E1SJA18-14.7456M
advertisement
Manufacturer No:
E1SJA18-14.7456M
HK JDW NO:
3402-E1SJA18-14.7456M
Description:
E1SJA18-14.7456M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
E1SJA18-14.7456M
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%