  • E1SJA18-30.000MTR
E1SJA18-30.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
E1SJA18-30.000MTR
HK JDW NO:
3402-E1SJA18-30.000MTR
Description:
E1SJA18-30.000MTR datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 15603
Step5Bar-code shipping tag
E1SJA18-30.000MTR
  • Additional Feature
    AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Frequency
    30MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    30MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%