  • E1SMA18-25.000MTR
E1SMA18-25.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
E1SMA18-25.000MTR
HK JDW NO:
3402-E1SMA18-25.000MTR
Package:
Datasheet:
E1SMA18-25.000MTR
Description:
Crystal Resonator 25MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/UP SMD T/R