  • E1UBA18-18.432M
E1UBA18-18.432M
advertisement
Manufacturer No:
E1UBA18-18.432M
HK JDW NO:
3402-E1UBA18-18.432M
Description:
E1UBA18-18.432M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
E1UBA18-18.432M
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Frequency
    18.432MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Frequency
    18.432MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%