  • EA1216MA08-26.000M TR
EA1216MA08-26.000M TR
advertisement
Manufacturer No:
EA1216MA08-26.000M TR
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-EA1216MA08-26.000M TR
Package:
Description:
Crystal Resonator 26MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm 4-Pin CSMD T/R