  • EA1620HA18-37.400MTR
EA1620HA18-37.400MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA1620HA18-37.400MTR
HK JDW NO:
3402-EA1620HA18-37.400MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA1620HA18-37.400MTR
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Frequency
    37.4MHz
  • Number of Contacts
    4
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    2mm
  • Width
    1.6mm