  • EA1620JA18-16.000M
EA1620JA18-16.000M
advertisement
Manufacturer No:
EA1620JA18-16.000M
HK JDW NO:
3402-EA1620JA18-16.000M
Package:
Datasheet:
Description:
EA1620JA18-16.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
EA1620JA18-16.000M
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Frequency
    16MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    120Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    2mm
  • Width
    1.6mm