  • EA1620JA18-27.000MTR
EA1620JA18-27.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA1620JA18-27.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA1620JA18-27.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA1620JA18-27.000MTR
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
    Ceramic
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR, 13 INCH
  • Frequency
    27MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    27MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    2mm
  • Width
    1.6mm