  • EA1620LA08-32.000MTR
EA1620LA08-32.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA1620LA08-32.000MTR
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-EA1620LA08-32.000MTR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EA1620LA08-32.000MTR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Frequency
    32MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Drive Level
    100 µW
  • Aging
    3 PPM/YEAR
  • Crystal/Resonator Type
    PARALLEL - FUNDAMENTAL
  • Length
    2mm
  • Width
    1.6mm