  • EA1620LA10-16.000MTR
EA1620LA10-16.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA1620LA10-16.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA1620LA10-16.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA1620LA10-16.000MTR
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Material
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Frequency
    16MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    120Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    2mm
  • Width
    1.6mm