  • EA1620MA12-16.000MTR
EA1620MA12-16.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA1620MA12-16.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA1620MA12-16.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA1620MA12-16.000MTR
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Frequency
    16MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    120Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    2mm
  • Width
    1.6mm