  • EA2025LA18-32.000MTR
EA2025LA18-32.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA2025LA18-32.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA2025LA18-32.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA2025LA18-32.000MTR
    e4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR, 13 INCH
  • Frequency
    32MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    32MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm