  • EA2025SA12-40.000M
EA2025SA12-40.000M
advertisement
Manufacturer No:
EA2025SA12-40.000M
HK JDW NO:
3402-EA2025SA12-40.000M
Package:
Datasheet:
Description:
EA2025SA12-40.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
EA2025SA12-40.000M
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Frequency
    40MHz
  • Pin Count
    4
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm