  • EA2532TA10-32.000MTR
EA2532TA10-32.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA2532TA10-32.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA2532TA10-32.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA2532TA10-32.000MTR
    e4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Frequency
    32MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.8 (mm)/L0.126XB0.098XH0.031 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    32MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm