  • EA2532UA08-37.400M
EA2532UA08-37.400M
advertisement
Manufacturer No:
EA2532UA08-37.400M
HK JDW NO:
3402-EA2532UA08-37.400M
Package:
Datasheet:
Description:
EA2532UA08-37.400M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
EA2532UA08-37.400M
    e4
  • Pbfree Code
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    AT CUT; BULK; TAPE
  • Frequency
    37.4MHz
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    37.4MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm