  • EA2532YA12-26.000M
EA2532YA12-26.000M
advertisement
Manufacturer No:
EA2532YA12-26.000M
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-EA2532YA12-26.000M
Package:
Datasheet:
Description:
EA2532YA12-26.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EA2532YA12-26.000M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Material
    Ceramic
  • Frequency
    26MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm