  • EA2532YA12-37.400M
EA2532YA12-37.400M
advertisement
Manufacturer No:
EA2532YA12-37.400M
HK JDW NO:
3402-EA2532YA12-37.400M
Description:
EA2532YA12-37.400M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
EA2532YA12-37.400M
  • Frequency
    37.4MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm