  • EA3250LA12-12.000MTR
EA3250LA12-12.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA3250LA12-12.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA3250LA12-12.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA3250LA12-12.000MTR
  • Frequency
    12MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    L5.0XB3.2XH1.0 (mm)/L0.197XB0.126XH0.039 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    12MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm