  • EA3250MA18-16.384MTR
EA3250MA18-16.384MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA3250MA18-16.384MTR
HK JDW NO:
3402-EA3250MA18-16.384MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA3250MA18-16.384MTR
  • Frequency
    16.384MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    16.384MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm