  • EA3250PA08-16.384M
EA3250PA08-16.384M
advertisement
Manufacturer No:
EA3250PA08-16.384M
HK JDW NO:
3402-EA3250PA08-16.384M
Package:
Datasheet:
Description:
EA3250PA08-16.384M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
EA3250PA08-16.384M
    e4
  • Pbfree Code
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    AT-CUT; BULK; TAPE
  • Frequency
    16.384MHz
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    L5.0XB3.2XH1.0 (mm)/L0.197XB0.126XH0.039 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    16.384MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm