  • EA3560LA18-25.000MTR
EA3560LA18-25.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA3560LA18-25.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA3560LA18-25.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA3560LA18-25.000MTR
    Select All
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Height
    1mm
  • Length
    6mm
  • Width
    3.5mm