  • EA3560MA18-33.333M
EA3560MA18-33.333M
advertisement
Manufacturer No:
EA3560MA18-33.333M
HK JDW NO:
3402-EA3560MA18-33.333M
Package:
Datasheet:
Description:
EA3560MA18-33.333M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
EA3560MA18-33.333M
    Select All
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    33.333MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Height
    1mm
  • Length
    6mm
  • Width
    3.5mm