  • EA5070GA18-25.000M TR
EA5070GA18-25.000M TR
advertisement
Manufacturer No:
EA5070GA18-25.000M TR
HK JDW NO:
3402-EA5070GA18-25.000M TR
Package:
Description:
Crystal Resonator 25MHz ±15ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 4-Pin CSMD T/R