  • EA5070JA18-8.000MTR
EA5070JA18-8.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA5070JA18-8.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA5070JA18-8.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA5070JA18-8.000MTR
  • Additional Feature
    AT-CUT; TAPE AND REEL
  • Frequency
    8MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Frequency
    8MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    90Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm