  • EB13E2E2H-49.152MTR
EB13E2E2H-49.152MTR
advertisement
Manufacturer No:
EB13E2E2H-49.152MTR
HK JDW NO:
3402-EB13E2E2H-49.152MTR
Package:
CSMD
Step5Bar-code shipping tag
EB13E2E2H-49.152MTR
  • Package / Case
    CSMD
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR, 7 INCH
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    49.152MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    49.152MHz
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Output Load
    15 pF
  • Height
    900μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm