  • EB1620JA10-19.200M TR
EB1620JA10-19.200M TR
advertisement
Manufacturer No:
EB1620JA10-19.200M TR
HK JDW NO:
3402-EB1620JA10-19.200M TR
Package:
Description:
Crystal Resonator 19.2MHz ±15ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 200Ohm Automotive 4-Pin CSMD T/R