  • EC2925ETTS-33.000M
EC2925ETTS-33.000M
advertisement
Manufacturer No:
EC2925ETTS-33.000M
HK JDW NO:
3402-EC2925ETTS-33.000M
Step5Bar-code shipping tag
EC2925ETTS-33.000M
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; BULK
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    33MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Frequency
    33MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Output Load
    15 pF