  • ECCM8MA-10-16.000MTR
ECCM8MA-10-16.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
ECCM8MA-10-16.000MTR
HK JDW NO:
3402-ECCM8MA-10-16.000MTR
Package:
Description:
Crystal Resonator 16MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD T/R