  • ECO-140-28
ECO-140-28
advertisement
Manufacturer No:
ECO-140-28
HK JDW NO:
728-ECO-140-28
Description:
XFRMR 140VA 115/230V 14/28V SEC
Step5Bar-code shipping tag
ECO-140-28
  • Size / Dimension
    90.00mm Lx106.00mm W
  • Current - Output (Max)
    Parallel 10A Series 5A
  • Power - Max
    140VA
  • Voltage - Primary
    115V 230V
  • Voltage - Secondary (Full Load)
    Parallel 14V Series 28V
  • Height Seated (Max)
    106.00mm