  • ECO-170-230
ECO-170-230
advertisement
Manufacturer No:
ECO-170-230
HK JDW NO:
728-ECO-170-230
Description:
XFRMR 170VA 115/230V TO 115/230V
Step5Bar-code shipping tag
ECO-170-230
  • Size / Dimension
    90.00mm Lx106.00mm W
  • Current - Output (Max)
    Parallel 1.5A Series 740mA
  • Power - Max
    170VA
  • Voltage - Primary
    115V 230V
  • Voltage - Secondary (Full Load)
    Parallel 115V Series 230V
  • Height Seated (Max)
    116.00mm