  • ECQ-E10334JF
ECQ-E10334JF
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-E10334JF
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECQ-E10334JF
Description:
330nF Film Capacitor 5% Radial 1kV-DC Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-E10334JF
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    330nF
  • Voltage - Rated DC
    1kV