  • ECQ-UAAF184KA
ECQ-UAAF184KA
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UAAF184KA
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECQ-UAAF184KA
Package:
Datasheet:
ECQ-UAAF184KA
Description:
Cap Film Suppression X2 0.18uF 275VAC PP 10% (17.5 X 7.5 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bag
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UAAF184KA
  • Packaging
    Bag
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    275VAC