  • ECQ-UAAV334S1
ECQ-UAAV334S1
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UAAV334S1
HK JDW NO:
590-ECQ-UAAV334S1
Package:
Datasheet:
ECQ-UAAV334S1
Description:
Cap Film Suppression X2 0.33uF 310VAC PP 20% (18.5 X 9 X 18mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Automotive Bulk
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UAAV334S1
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    310VAC