  • ECQ-UAAV684TA
ECQ-UAAV684TA
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UAAV684TA
HK JDW NO:
590-ECQ-UAAV684TA
Package:
Datasheet:
ECQ-UAAV684TA
Description:
Cap Film Suppression X2 0.68uF 310VAC PP 10% (26 X 12 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UAAV684TA
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
  • Voltage
    310VAC