  • ECQ-UBAF103VG
ECQ-UBAF103VG
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UBAF103VG
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ECQ-UBAF103VG
Package:
Datasheet:
ECQ-UBAF103VG
Description:
Cap Film Suppression X1 0.01uF 300VAC PP 20% (18.5 X 5 X 9.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 12.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UBAF103VG
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.4
  • Tolerance
    20%
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    300VAC