  • ECS-245.7-18-33-AGM-TR
ECS-245.7-18-33-AGM-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-245.7-18-33-AGM-TR
HK JDW NO:
226-ECS-245.7-18-33-AGM-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 24.576MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-245.7-18-33-AGM-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ECX-32
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Additional Feature
    TR, 7 INCH
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.8 (mm)/L0.126XB0.098XH0.031 (inch)
  • Operating Frequency
    24.576MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±25ppm
  • Drive Level
    100 µW
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm