  • ECS-320-12-37B-7KM-TR
ECS-320-12-37B-7KM-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-320-12-37B-7KM-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-320-12-37B-7KM-TR
Description:
Quantity:
In Stock : 652
Step5Bar-code shipping tag
ECS-320-12-37B-7KM-TR
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    ECX-1637B
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    ±7ppm
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm