  • ECS-320-8-47Q-CES-TR
ECS-320-8-47Q-CES-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-320-8-47Q-CES-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-320-8-47Q-CES-TR
Description:
Quantity:
In Stock : 627
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ECS-320-8-47Q-CES-TR
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    ECX-1247Q
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm