  • ECS-320-9-47Q-CKM-TR
ECS-320-9-47Q-CKM-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-320-9-47Q-CKM-TR
Manufacturer:
ECS Inc International
HK JDW NO:
226-ECS-320-9-47Q-CKM-TR
Description:
CRYSTAL 32MHZ 9PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-320-9-47Q-CKM-TR
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    ECX-1247Q
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    9pF
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm