  • ECS-384-9-37-CKM-TR
ECS-384-9-37-CKM-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-384-9-37-CKM-TR
HK JDW NO:
226-ECS-384-9-37-CKM-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 38.4MHZ 9PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-384-9-37-CKM-TR
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ECX-1637
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Frequency
    38.4MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    9pF