  • ECS-HFR-30.00-A-TR
ECS-HFR-30.00-A-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-HFR-30.00-A-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-HFR-30.00-A-TR
Package:
1008 (2520 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
ECS-HFR-30.00-A-TR
  • Package / Case
    1008 (2520 Metric)
  • Operating Temperature
    -20°C~80°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ECS-HFR-A
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    Ceramic
  • Frequency
    30MHz
  • Case Code (Metric)
    2520
  • Case Code (Imperial)
    1008
  • Height
    0.047 1.19mm