  • ECXV-L35C2N-122.880
ECXV-L35C2N-122.880
advertisement
Manufacturer No:
ECXV-L35C2N-122.880
HK JDW NO:
226-ECXV-L35C2N-122.880
Step5Bar-code shipping tag
ECXV-L35C2N-122.880
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    ECSpressCON™ ECXV-L
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    122.88MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    20mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±90ppm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm