  • EECF5R5U474N
EECF5R5U474N
advertisement
Manufacturer No:
EECF5R5U474N
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-EECF5R5U474N
Package:
Datasheet:
EECF5R5U474N
Description:
Cap Supercap 0.47F 5.5V 20% (21.5 X 8mm) Radial Stacked Coin 5mm 1000h 70°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
EECF5R5U474N
    Select All
  • Number of Terminals
    2
  • Product Weight (g)
    7.9
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Construction
    Stacked Coin
  • Termination Style
    Radial
  • Polarity
    Polar
  • Voltage
    5.5VDC