  • EEFUD0G151R
EEFUD0G151R
advertisement
Manufacturer No:
EEFUD0G151R
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-EEFUD0G151R
Package:
Datasheet:
EEFUD0G151R
Description:
Cap Aluminum Polymer 150uF 4VDC 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 0.015 Ohm 3000mA 1000h 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EEFUD0G151R
    Select All
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
    Polymer
  • Construction
    Flat
  • Polarity
    Polar
  • Voltage
    4VDC