  • EFE300-24-ECMDS
EFE300-24-ECMDS
advertisement
Manufacturer No:
EFE300-24-ECMDS
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-EFE300-24-ECMDS
Package:
Datasheet:
EFE300-24-ECMDS
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 12.5A 300W Medical 18-Pin