  • EFO-MN3584A4
EFO-MN3584A4
advertisement
Manufacturer No:
EFO-MN3584A4
HK JDW NO:
590-EFO-MN3584A4
Package:
Radial, Box - 2 Lead, 5.00mm Pitch
Datasheet:
EFO-MN3584A4
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EFO-MN3584A4
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
  • Number of Pins
    2
  • Operating Temperature
    -20°C~80°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    EFO-MN
  • Published
    2005
  • Size / Dimension
    0.335Lx0.158W 8.50mmx4.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Ceramic
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    3.58MHz
  • Frequency Stability
    ±0.3%