  • ELG-240-24DA-3Y
ELG-240-24DA-3Y
advertisement
Manufacturer No:
ELG-240-24DA-3Y
Manufacturer:
MEAN WELL USA Inc.
HK JDW NO:
495-ELG-240-24DA-3Y
Package:
Datasheet:
ELG-240-24DA-3Y
Description:
Quantity:
In Stock : 6
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ELG-240-24DA-3Y
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Number of Outputs
    1
  • Output Voltage
    24V
  • Output Current
    10A
  • Output Power
    240W