  • ELJ-RE39NJF2
ELJ-RE39NJF2
advertisement
Manufacturer No:
ELJ-RE39NJF2
HK JDW NO:
590-ELJ-RE39NJF2
Datasheet:
ELJ-RE39NJF2
Step5Bar-code shipping tag
ELJ-RE39NJF2
  • Published
    2012
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±5%
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    300mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Inductance
    39nH
  • DC Resistance (DCR)
    800mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    1.8GHz
  • Q @ Freq
    11 @ 100MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm